ikizler burcu, ikizler burcu özellikleri, ikizler burcu kadınları, ikizler burcu erkekleri, ikizler burcu kişisel özellikler, ikizler burcu aşk hayatı, ikizler burcuna uyumlu burçlar

İKİZLER

İKİZLER

İKİZLER BURCU
22 Mayıs - 21 Haziran

İKİZLER BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

 

Grup: Hava, erkek, pozitif, değişken

Yönetici Gezegen: Merkür

Renk: Sarı, gri,mavi,açık mavi, siyah

Uğurlu Taş: Akik

Şanslı Sayı: 5

Şanslı Gün: Çarşamba

Karşıt Burç: Yay

Şehirler: Londra, San Francisco, Yeni Delhi

Metal: Civa

Çiçekler: Mimoza, çiğdem, lavanta, açelya

Ağaçlar: Fındık, ceviz, mersin ağacı

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Ayni anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar. Bu yapılarını her zaman görebilmek mümkündür. Son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler. Çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler. Herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar. Aksine; kulaktan dolma duydukları bilgileri öyle ustaca anlatırlar ki, dinleyenler onları o işin uzmanı sanırlar. Pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Düşünüyorum' dur. Fakat, bu düşünceleri hep yeni arayışlara doğru yönelmiştir. Bu yüzden uzun soluklu çalışmalar onları yorar. Kendilerini iyi eğitmiş ikizler hoş ve zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanlar da yaşamı o kadar çekilmez hale getirirler. Kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Güzel bir fiziğe sahiptirler. Uzun boy, biçimli bir beden, uzun kol ve bacaklar, koyu kumral saçlar, kahverengi gözlere sahiptirler. Gözleri keskindir ve uzağı çok iyi görürler. Gözlemcilikleri çok güçlüdür.

İKİZLER BURCU KADINI

İkizler kadını için mantık çok önemlidir. Duygulardan önce mantığın gelişmesini bekler.Her şeyi dengede tutmaktan hoşlanır. Değişkenliği size ulaşılmaz gibi gelebilir. Eğer bu burçtan biri ile beraber olacaksınız, Onun değişimlerine hazır olmalısınız. Genelde ilgisiz ulaşılmaz ve zor görünürler. Siz nerde hata yaptığınızı düşünürken, o sizin takıntılarınızı anlamak bile istemez. Eğer siz, rutin ve tansiyonu düşük bir ilişki hayal ediyorsanız, kesinlikle İkizler kadınından uzak kalmalısınız. Hele kaybetmeye alışkın değilseniz, ona sakın yaklaşmayın. Belleği de güçlü sayılmaz. Her¬kesi heyecanlandıran bir tartışma esnasında birden saçı¬nızın yanlış yerden ayrılmış olduğuna veya yeni kazağı¬nızın yerdeki halıya uymadığına karar verebilir. Duygu-lar bakımından o da erkek İkizlere benzer. Flörtçü iz¬lenimi bırakır ve sevgilisini de çok üzer. Erkekler onu havai ve ne yapacağı bilinmez, biri olarak görür ama yine de beğenirler. Bu kadınla ilişki kurmayı isteyen kimse karşısında bir harem olduğunu bilmelidir. Yılın her günü başka bir kadındır o. Bu kadını beğenip beğenmemeniz de ona ayak uydurup uyduramamanıza bağlıdır tabii. İkizler kadını da, burcun erkeği gibi pek pratik biri değildir. Onun için kendisini çekip çevirecek birine ih¬tiyacı vardır. Ancak bunu belli etmeden yapmak gere¬kir. Zaten bu kadının durulup oturmasını yahut aşkı ciddiye almasını sağlamak yeteri kadar güçtür. Bu ka¬dının sağlığıyla da ilgilenmek gerekir. Onun temiz hava, egzersiz ve uygun besinlere gereksinmesi vardır.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ

Hareketli ve değişken yapılarıyla dikkat çekmemeleri mümkün değildir.Sonsuz bir öğrenme isteği içinde oldukları için çevrelerine asla kayıtsız kalmaları mümkün değildir. Etrafınızda her an eğlenceli bir İkizler görmeniz mümkündür. Aşk yaşantıları daima bir soru işareti olup, kendisi dahil hiç kimse onun ne yaptığı konusunda belli bir fikri yoktur. Yaşam boyunca çevresini sorgulamaktan vazgeçmeyen bu ilginç kişilerin peşine takıldığınız zaman asla sıkılmaz hatta fazlasıyla eğlenebilirsiniz. Bir İkizler babası dünyanın en tatlı kişisidir. Çocukları için inanılmaz zevkli bir oyun arkadaşıdır. Çocukları büyüdükleri zaman bile onlara arkadaş muamelesi yaparlar. Sürekli babaları ile beraber olmak isteyen çocukları , onu her zaman yanlarında bulamayabilirler, Çünkü sürekli seyahat etmekten hoşlanırlar. . Bugün ona en çılgın hediyeleri alabilirsiniz. Orijinal spor ayakkabılar, kaliteli bir güneş gözlüğü, renkli tişörtler, bluejeanler ve bir seyahat çantasına hayır demez.

İKİZLER BURCU AŞK HAYATI

Aşkta önce mantık desen de, kısa ve hoş aşklara hayır demek istemezsin. Fazla duygusallık size hoş gelmeyebilir. Oldukça sosyal yapınla çevren daima kalabalıktır ve aşksız kalman mümkün değildir. Karşındaki kişiyi sürekli şaşırttığın için, çoğu kez, partnerler seninle ilgili duygularında zorlanırlar. Bir kişiye bağlanmak sizin için çok zor olduğu için, kalpsizlikle suçlanabilirsiniz. Aniden aşık olur ve çok çabuk bıkarsın. Bir kişiye bağlanmanız çok zordur. Sürekli plan program yaparsın. Üstelik bu planları yaparken, karşı tarafa asla sezdirmeyecek kadar da, akıllısın. Seninle birlikte olacak kişilerin asla seni eleştirmemeleri gerekiyor. Azarlanmaktan ve değer verilmemekten nefret edersin.. En ulaşılmaz kişileri bile kendine kolayca bağlarsın.

İKİZLER BURCU İŞ HAYATI

Herkese dostça davranır, şakacı ve rahattır. Birlikte çalıştıkları kişilere büyük bir ilgi gösterir. Sürekli hareket halinde olması nedeniyle arkadaşlarının kafasını karıştırır. İkizlerin hızlı çalışan aktif bir zekası olduğu için, çevresindeki kişilerin ağır çalışma temposunu bir türlü anlayamaz. İsteksiz ve keyifsiz olduğu günlerde, özel telefonlarına bile cevap vermez. Kendisini arayan kişinin ünvanı ve pozisyonu onu etkilemez. Başkalarının önerilerine kulak vermeyen İkizlerle iş yerinde birlikte olmak, sinirlendirici olduğu kadar zevklidir de.

İKİZLER BURCU EĞLENCE HAYATI

Sen oldukça zeki bir kızsın. Aşkta aşırı havaisin. Genç yaşta çok beğendiğin birine rastlarsan hemen evlenirsin. Neşeli inatçı konuşkan yeniliklerden hoşlanan hızlı düşünen özelliklerinle çevreniz hayretler içinde bırakırsın. Kitap okumayı çok sevdiğin için herkesle her düzeyde konuşacak dostların ve çevren vardır. Entelektüel yönlerin hemen dikkat çeker. Çevrende çok sayıda insan olsun istersin. Her zaman yeni insanlar tanımaya hazır olduğun için, hiç sıkılmazsın. Meraklı ve hırslı olduğun için, sürekli hareket halinde olman bazı kişilere çok yorucu gelebilirsin. Etkileyici bir konuşma yapın olduğu için çevreniz çok çabuk etki altına alırsın. Sezgilerin güçlü olduğu için çevreniz çok çabuk analiz edebiliyorsun. Bulunduğun ortama kolaylıkla uyum sağlayabiliyorsun. Renkli ve çekici bir kişiliğiniz vardır. Ruhunuzun derinliklerinde, dürüstlük kavramıyla sürekli savaşırsınız. Aldatmaktan nefret ederken, bulunduğunuz ortamın sıkıcılıyla baş etmenin yollarını araştırır, sürekli kaçmanın planlarını yaparsınız. Geçici duygulardan hoşlanırken, büyük bir aşkın hayalini kurmadan da edemezsiniz İKİZLER KIZIMIZ PARTİ HAVASINDA İlginç takılarınız ve farklı bakışlarınızla partinin yaramaz ve muzip çocuğu olmaya adaysınız. Bulunduğunuz ortamda sizi yok saymak gibi şansları yoktur. Çılgın kahkahalarınız ve cin gibi çocuksu bakışlarınızdan hiçbir şey kaçmaz. En sıcak tartışmaları siz başlatır, sonrada hiçbir şey yokmuş gibi arabuluculuk görevini üstlenirsiniz. Tepki almaktan korkmaz fakat hiç kimsenin size kızmasına da izin vermezsiniz. Dar blue jean ve kısa mini bluzunuz size öyle yakışmış ki, bir Terazi sizinle göz göze gelmek için bekliyor görüyorsunuz. Koç her an size sürpriz yapabilir. Yay’la ilginç bir dostluk geliştirebilir. Kovanın aşk teklifine hayır demeyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU SAĞLIK

İkizler burcu Merkür etkisinde oldukları için; sinir sistemin, omuzlar, kol ve bacaklar dış etkenlerden çok çabuk etkilenirsin. İkizler; aynı zaman da akciğerleri yönettiğinden, soğuk algınlığına ve bronşite çok yatkınsın.. Genelde huzursuz ve sinirlisin. Yaşamınızı hızlı bir şekilde değiştirdiğin için, dinlenmeye ve uyumaya vakit ayırmazsın. Kilo problemlerin asla olmaz. Hastalandığını zaman da son derece huysuz ve çekilmez olursun.. Tipik bir İkizler kişisi olarak, doktoru eleştirir, söylediklerini yapmaz ve dinlenmekten kaçınırsın. Yüksek ateş içinde sizi, eğlence yerlerinde görebilirler. Düzensiz beslenmeye yatkınsınız.. Abur cubur yemekten hoşlanırsınız. Fast- food tarzı beslenmeyi bırakmalı ve uyku düzenine dikkat etmelisiniz.. İçkiye aşırı bir düşkünlüğünüz yoktur. Fakat içtiğiniz zaman da bünyeniz kaldıramaz ve psikolojik yapınızı olumsuz etkiler. Bir İkizler olarak, sürekli bir şeylerle meşgul olduğunuz için, dalgınlığınızla başınızı derttedir. Araba kullanırken ve spor yaparken dikkatli olmalısınız.. Sabırsız ve dikkatinizin dağınık olması yüzünden hem başkalarının, hem de kendilerini kazaya uğramanıza neden olurlar. Dinlenme sorununu çözmeli ve kitap okumaya daha çok zaman ayırmalısınız.. Entelektüel yapınızı doyurmak zorundasınız..

İKİZLER BURCU SEVDİKLERİ

İkizler en sorunsuz hediye alabileceğiniz burçtur. Çocuksu yönü olan hediyeler seçmeyi göz önünde bulundurun. İletişim kurmaya ve iletişim araçlarına çok meraklıdırlar. Teknolojik eşyalara bayılırlar. Sosyal ve eğlenmeyi seven ikizler kadınına orijinal küpe ya da kolye, ilgi çekici bir tişört ve bilimsel ya da biyografi tarzındaki Kitap veya rengarenk bir çiçek buketi hediye edebilirsiniz. Oldukça zeki olan ikizler erkeği hediyesinde de bu özelliğe dikkat eder. Bunun için tablet, laptop, zeka oyunları, ses kayıt cihazı, Play Station, cep telefonu, satranç ya da tavla takımı, maket arabalar, bisiklet, kaykay gömlek ve kum saati ikizler erkeğini mutlu edecek Sevgililer Günü Hediyesi olabilir.