akrep burcu, akrep burcu özellikleri, akrep burcu kadını, akrep burcu erkeği, akrep burcu kişisel özellikleri, akrep burcu aşk hayatı, akrep burcuna uyumlu burçlar

AKREP

AKREP

AKREP BURCU
24 Ekim - 23 Kasım

AKREP BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ
Grup: Su, negatif, dişi, sabit

Yönetici Gezegen: Mars, Plüton

Renk: Canlı kırmızı, siyah

Uğurlu Taş: Opal, Lal

Şanslı Sayı: 9

Şanslı Gün: Salı

Karşıt Burç: Boğa

Şehirler: Washington, New Orleans, Liverpool

Metal: Çelik, demir

Çiçekler: Kırmızı karanfil, kırmızı gül, ateş çiçeği

Ağaçlar: Ardış, kara çam, selvi

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Akrepler kadar yaşamda tutkuyla yaşayan az insan vardır. Bu nedenle onları simgeleyen sözcük 'Arzuluyorum' dur. Hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Akreplerin güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Duygularına kapılırlarsa, tehlikeli olabilirler. Akrep'ler ukala ve kendini beğenmiş insanları sevmezler, onları aşağılayarak hadlerini bildirirler. Kendi bildiklerini okuyarak, uzlaşmaya yanaşmazlar. Aşırı bir şekilde kuşkuculardır, kolay inanmazlar ama inandıkları bir konuyu da sonuna kadar inatla savunurlar. Çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Kendilerini yetiştirmemiş Akrep'ler, yaşamın basitliklerine yatkınlıkları ile kendi kendilerinin yok oluşlarına neden olurlar. Cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar. Ölümü yeni bir başlangıç olarak kabul ettiklerinden, ölümden korkmazlar..

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Akreplerin fiziksel yapıları oldukça ilginçtir; orta yada daha uzun boylu olabilirler. Kalın fakat düzgün bir bedenleri vardır. Yuvarlak yüzleri olur. Saçları koyu renk ve dalgalı, hatta kıvırcıktır. Gözleri inanılma çekicidir. Baktıkları her şeyi adeta eritirler. Bir Akrebi bakışlarından kolayca tanıyabilirsiniz. Zodyak’ın en anlaşılmaz burcudurlar. Çoğu kez eleştiriye maruz kaldıkları için, kendilerini savunmaktan vazgeçmişlerdir. Duyguları çok derindir. Gizemli yapıları onları bulundukları ortamda farklı yerlere getirirler. Duyumsamaları yakıcıdır. Yoğun duyguları, kıskançlıklarını sürekli körükler. Hırslı yapıları yüzünden en zor hastalıklar gelip onları bulur. Bir Akrep hastalandığı zaman, teşhis edilmesi zor tahlillere gerek duyulabilir. Uzun araştırmalar sonucu hastalıkların nedeni genelde psikosomatik kökenlidir. Açığa çıkaramadıkları duyguları yüzünden bedenlerini harap ederler. Akreplerin cinsiyet hormonları herkesten çok daha fazla çalışır. Vücutlarındaki elektriksel potansiyel nedeniyle, bulundukları ortamda insanları kendilerine mıknatıs gibi çekerler.. Hastalık konusunda sabırsızdır. Acıya onun kadar dayanıklı çok az kişi görülür. Alınabilecek en etkili ilaçları hiç çekinmeden alırlar. İradelerine çok güvenir ve beyin gücü ile kendilerini iyileştirirler. Akrepler mide ve üreme organlarını temsil ettiği için, bu organları hassastır fakat her türlü rahatsızlığın üstesinden kolay gelirler.

AKREP BURCU KADINI

Siz aşırılıkların ve aşırı uçların insanlarıdır.. Bu özelliklerini bildikleri için, kendileriyle ilgili yorum yapma ihtiyacı bile duymazlar. . Bir Akrep olarak; asla güçsüz biriyle evlenmez, ancak üstün kişilikte birine teslim olurlar. Güçlü karakterleri, ve garip adalet duygularıyla onları anlayabilecekleri bir eş olabilmek de herkesin harcı değildir Zevkli ve seçici zevkleri vardır. Güzellikler hep karanlıklarda gizli olduğu için, imkansız olan şeylerden hoşlanırlar.. Sınırlarınız çok geniş olup, sevdiğiniz şeyleri özel olarak keşfetmek gerekir.

AKREP BURCU ERKEĞİ

Derin bir duygu insanıdırlar. Olaylara güçlü bir mantıkla yaklaştıkları için, onlara her konuda güvenilir. Hafızaları çok kuvvetlidir. Bir konuyu bir kez söylemek yeterlidir. Hatırlatılmaktan nefret ederler. Asla yüzeysel bir kişi olamazlar. Çocukları ile iletişim kurma konusunda, ketumdur. Onlardan güçlü bir kişilik, yaşama karşı dayanıklı olmalarını bekler. Bir av tüfeği, deri bir evrak çantası, sert bir traş losyonu, güzel bir ajanda. Deriden yapılmış her türlü eşyayı sever.

AKREP BURCU AŞK HAYATI
Burçlar kuşağının en gizemli kişisi olan Akrepler, yaşamı hiçte hafife almaz. İçlerindeki yüksek duyguları onları ihtiraslı ve gizemli yapar. Cinsel duygularını çok yoğun yaşarlar.Aşk yaşantıları oldukça gizlidir. Kolay kapılarını kimseye açmazlar.İnsanı mıknatıs gibi çeken bakışları vardır. Karşısındaki kişi çok kolay etkileri altına alırlar.Bir ilişkiyi vücutlarında ve kalplerinde aynı anda yaşarlar.Bildikleri tek şey vardır. Güçlü ihtirasları ve aşka olan inançlarıdır. Yasakları delen müthiş bir sevgilidirler. Bir Akreple beraberlik önce sabırdan geçer.Birine aşık olmaları kolay olmaz..İncinmekten çok korkarlar ve kendinizi aşka teslim etmek istemezler.

AKREP BURCU İŞ HAYATI
Öfkesi ve yaşam enerjisi gözlerinde toplanmıştır. Sessiz ve sakin yaklaşımları bile ürkütücüdür. Her şeyi inceleyen bakışları ile sorunları çözme konusunda son derece başarılıdırlar. Kıskançlıkları çoğu zaman zararlıdır. Kendileri de bu özelliklerini iyi bildikleri için, sürekli denetleme ihtiyacını duyarlar. Akrep birlikte çalışılması çok zor biridir. Yaşantısına herkesi almazlar.Yönetmeyi, yönlendirmeyi, problemleri radikal bir şekilde çözmeyi seven Akreplerin, öfkeleriniz kontrol etmek için oldukça zorlandıkları bir gerçektir. Sadakati ve kalıcılığı tercih eder. Kaybetmekten nefret etse de, kendini yenileme konusunda son derece hızlıdır. Yanıp kül olan küllerinin arasından, büyük bir güçle ayağa kalkar ve yoluna devam eder.Yaşamın derin sorgulayıcısı ve derin bir gezginidir.

AKREP BURCU EĞLENCE HAYATI
AKREP KIZI AŞKI Tutkuyla seversin. Aşkın çok özeldir. Kolay aşık olmazsın. Senin duyguların gerçektir. Biraz da, ürkütücü bir yönün vardır. Aşık olduğun zaman gözün hiçbir şey görmez. Derin ve gizemli bir güzelliğin vardır. Erkekler seni gördüğü zaman yıldırım çarpmışa dönerler. İnan seni tanımadan önce çok daha mutluydular. Belki de gerçek anlamda aşkı bilmiyorlardı.… Özel bir kadın olmak nasıl bir duygu ? İşte bu sorunun cevabını seninle karşılaşıncaya kadar farkında değillerdi...Senden önceleri vardı.. Senden sonrası olmayacak bir aşkın başlangıcında kaçabilirlerse, beklide asla tutkulu bir aşkı tanımayacaklardı. Ne dersin ? Bu kadar korkutucu muyum demeyin… Tabii ki değil. Ama çook özelsin…. AKREP KIZI PARTİ HAVASINDA Zodyak’ın gerçek dişi olma sorumluluğunu asla unutmaz ve bulunduğunuz her ortamda, başkalarına da hatırlatırsınız. Nasıl mı?..Katıldığınız partiyi hemen mıknatıs alanınıza alır, büyüleyici bakışlarınızı çevrenize hissettirirsiniz. Kadife bir ceket ve ipek gömlek, inci bir kolye ve vurgulayıcı bir makyaj, en gizemli baharatların karışımı egzotik bir parfüm ve mağrur bir yüzün sizi umursamaz tavırları .hangi erkeğin ilgisini çekmez ki. Üstelik hem kışkırtıcı hem de küstahça ve itici. Ona yaklaşmak herkesin harcı olmayabilir fakat bir Boğa asla pes etmez. Başak ciddi tavırlarıyla size tuzak hazırlayabilir. Oğlakla sıra dışı bir tartışma başlatabilirsiniz. Yengeç dostluk duygularını size sunarken, onu incitmek aklınızdan bile geçmez. Aslan’a ders vermek isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU İŞ HAYATI
Öfkesi ve yaşam enerjisi gözlerinde toplanmıştır. Sessiz ve sakin yaklaşımları bile ürkütücüdür. Her şeyi inceleyen bakışları ile sorunları çözme konusunda son derece başarılıdırlar. Kıskançlıkları çoğu zaman zararlıdır. Kendileri de bu özelliklerini iyi bildikleri için, sürekli denetleme ihtiyacını duyarlar. Akrep birlikte çalışılması çok zor biridir. Yaşantısına herkesi almazlar.Yönetmeyi, yönlendirmeyi, problemleri radikal bir şekilde çözmeyi seven Akreplerin, öfkeleriniz kontrol etmek için oldukça zorlandıkları bir gerçektir. Sadakati ve kalıcılığı tercih eder. Kaybetmekten nefret etse de, kendini yenileme konusunda son derece hızlıdır. Yanıp kül olan küllerinin arasından, büyük bir güçle ayağa kalkar ve yoluna devam eder.Yaşamın derin sorgulayıcısı ve derin bir gezginidir.

AKREP BURCU SEVDİKLERİ
Hediye almayı seven Akrepler, gizemli ve şaşırtıcı hediyelerden hoşlanırlar. Sezgilerine önem veren Akrepler özel çaba gerektiren hediyeler hazırlanmasını ister. Güzel bir akşam yemeği, konser bileti, tiyatro ya da sinema aktivitesi, bir gece kulübünde bir eğlence düzenlenebilir. Aynı zamanda tarzına uygun seçilmiş olan trend giysiler, parfümler, kamera, korku ve polisiye filmleri, şık cüzdanlar, el emeğiyle yapılmış özel takılar, ahşap sanatlar ve ev dekorasyonuyla ilgili aksesuarlar Akreplere verebileceğiniz diğer hediye seçenekleridir.